Sinu rendikorv

Sinu rendikorv on tühi

Kes me täpsemalt oleme?

Miljööloojad üle 20 aasta

Meilt leiad kõik vajaliku meeldejääva sündmuse läbiviimiseks just sinu poolt valitud ajal ja kohas. 

Ideest teostuseni

Iga sündmus algab tegelikult ju palju varem, kui esimene külaline uksest siseneb. Meie kogemused ja koostöö tugevate partneritega tagavad sündmuse õnnestumise ideest teostuseni. Olenemata sellest, kas sündmus leiab aset Eestis või kuskil mujal, saame vajadusel aidata ja nõustada kõikides sündmuse ettevalmistamise etappides.

  • Sobiva koha ja miljöö valik.
  • Loovkontseptsiooni välja mõtlemine.
  • Esinejate, läbiviijate, toitlustajate valik.
  • Mööbli, dekoratsioonide, valguse, helitehnika jmt. planeerimine ning paigaldus.
  • RSVP- ja kujundusteenused.

Mida me pakume?

Peotelgid ja varjud: erinevates mõõtudes kergtelgid, peotelgid, laotelgid, markiisid ja varikatused selleks, et muutlik ilm ei segaks sündmuse õnnestumist.

Põrandad ja tasapinnad: tantsupõrandad, terrassipõrandad, vaipkatted igasuguse põrandapinna tekitamiseks murule, rannaliivale, killustikule, asfaldile või misiganes pinnakattele nii sise- kui ka välitingimustes.

Esinemislavad ja poodiumid: lavad nii sise- kui ka välitingimustesse, catwalk´id, tribüünid, trepid jpm.

Mööbel ja dekoratsioonid: diivanid, lauad, toolid, letid, kangad, kardinad, peeglid, stanged, garderoobid, lambid, lühtrid, kunsttaimed ja kõikvõimalikud dekoratiivelemendid, mis annavad igale sündmusele oma näo.

Tehnika: valgus- ja helitehnika, kliimaseadmed, VIP-tualett ja kõik need pisiasjad, mis teevad igast üritusest erakordse sündmuse.

Klinkberg Venue on meie visiitkaart! See on unikaalne peokoht erinevate sündmuste korraldamiseks. Klinkberg Venue on “maja ratastel”, mis leiab endale igal kevadel ja sügisel uue paiga, et võõrustada juubeleid, pulmi, firmapidusid, konverentse, bankette ja kõiki teisi erinäolisi sündmusi.

Milliseid sündmusi me korraldame?

Firma ettevõtmised – ettevõtte peod, õhtusöögid, gala õhtud, autasustamisõhtud, suvepäevad, koolitused, konverentsid

Pulmad – erilaadi pulmapidude ja laulatuste korraldamine, nii tagasihoidlikud kui ka suurejoonelised pulmad

Peod – sünnipäeva peod, disko, kontsert, vesipiibupeod, privaatpeod ja palju muud

Spordisündmused – erisugused meistrivõistlused või muud spordiüritused

Muu – aitame korraldada kõike, millest sa vaid unistad!

Meie missioon

Klinkbergis on meie eesmärk alati pakkuda ületamatut kogemust. Viime täide ka sinu kõige julgemad unistused ning korraldame ainulaadseid ja uskumatuid sündmusi. Selle juures on meie jaoks tähtis pakkuda oma klientidele alati parimat kvaliteeti. Loome tugevad suhted kõigi meie klientide ja partneritega, et tagada mugavus-ja kindlustunne. Samal ajal täiendame pidevalt oma Venue’sid, tehnikat, renditooteid, dekoratsioone ja kõike muud, et võimaldada sinu jaoks parim!

Meie professionaalne korraldajate meeskond koosneb suure teadmistebaasi ja kogemustega inimestest, kes suhtuvad sündmuse täide viimisesse südamega. Loome ja pakume meeldejäävaid elamusi ning tagame tipptasemel ürituste ja pidude teenused.

Suhtume kõikidesse sündmustesse suure kirega ning iga korraldatav üritus on meie jaoks sama eriline, kui see on teie jaoks. Klinkberg muudab igasuguse sündmuse, olenemata suurusest, edukaks ja meeldejäävaks!