0.00(0 items )

No products in the cart.

+372 55512489

Oleme miljööloojad üle 20 aasta

Meilt leiad kõik vajaliku meeldejääva sündmuse läbiviimiseks just Sinu poolt valitud kohas ja ajal. Vaata juba tehtud töid siit.

Mida pakume?

Peotelgid ja varjud: erinevates mõõtudes kergtelgid, peotelgid, laotelgid, markiisid ja varikatused selleks, et muutlik ilm ei segaks sündmuse õnnestumist.

Põrandad ja tasapinnad: tantsupõrandad, terrassipõrandad, vaipkatted igasuguse põrandapinna tekitamiseks murule, rannaliivale, killustikule, asfaldile või misiganes pinnakattele nii sise- kui ka välitingimustes.

Esinemislavad ja poodiumid: lavad nii sise- kui ka välitingimustesse, catwalk´id, tribüünid, trepid jpm.

Mööbel ja dekoratsioonid: diivanid, lauad, toolid, letid, kangad, kardinad, peeglid, stanged, garderoobid, lambid, lühtrid, kunsttaimed ja kõikvõimalikud dekoratiivelemendid, mis annavad igale sündmusele oma näo.

Tehnika: valgus- ja helitehnika, kliimaseadmed, VIP-tualett ja kõik need pisiasjad, mis teevad igast üritusest erakordse sündmuse.

Klinkberg Venue on meie visiitkaart! See on unikaalne peokoht erinevate sündmuste korraldamiseks. Klinkberg Venue on “maja ratastel”, mis leiab endale igal kevadel ja sügisel uue paiga, et võõrustada juubeleid, pulmi, firmapidusid, konverentse, bankette ja kõiki teisi erinäolisi sündmusi.

[/ultimate_heading]

Ideest teostuseni
Iga sündmus algab tegelikult  ju palju varem, kui esimene külaline uksest siseneb. Meie kogemused ja koostöö tugevate partneritega tagavad sündmuse õnnestumise ideest teostuseni.

Olenemata sellest, kas sündmus leiab aset Eestis või kuskil mujal, saame vajadusel aidata ja nõustada kõikides sündmuse ettevalmistamise etappides.

 • Sobiva koha ja miljöö valik.
 • Loovkontseptsiooni välja mõtlemine.
 • Esinejate, läbiviijate, toitlustajate valik.
 • Mööbli, dekoratsioonide, valguse, helitehnika jmt. planeerimine ning paigaldus.
 • RSVP- ja kujundusteenused.

MEIE MEESKOND

KLIENDID MEIST

 • Klinkberg Venue on suurepärane peopaik, kus tekib õige meeleolu ja fantastiline õhkkond! Isegi minu kõige suuremad virisejad leidsid, et koht on väga äge ja glamuurne, aknast välja vaadates paistab suurepärane jõuluilm ja et koht Venue jaoks on väga õigesti valitud. Ka juhatus leidis, et väga tore pidu oli ja et neid peo kulusid võib ausalt nimetada investeeringuks oma töötajatesse. Nii muretut peo korraldamist kui teiega, ei ole minul vist ajaloo jooksul olnud, aga tegelenud olen sellega päris kaua, oma 20 aastat tuleb ära. Oskate kõik küsimused ja probleemid ette aimata ja vastused-lahendused on kõigele olemas. Veelkord suur-suur tänu kogu teie tiimile ja loodan, et saame ka edaspidi koostööd teha!

  Tiina LeeduEesti Rahvusringhääling
 • Klinkberg on meie koostööpartner aegade alguset ja pole vist teenust, mida me nende poolt pakutavast kasutanud poleks. Meie jaoks on nad mitmes valdkonnas esimesed, kelle poole pöördume. Oleme alati abi saanud ning koos parimad lahendused leidnud. Kiired, vastutulelikud, leidlikud – sellised nad on!  

  Lea AdrikornPartizanas Eesti tegevjuht